1
Strona główna breadcrumbs Oferta breadcrumbs Systemy teleinformatyczne breadcrumbs Usługi zaawansowane

Usługi zaawansowane

Sprint jako integrator systemów teleinformatycznych specjalizuje się w realizacji złożonych projektów obejmujących opracowanie koncepcji, weryfikację wykonalności, budowę pod klucz, dokumentację projektową i wykonawczą, dostawę i uruchomienie wszystkich elementów sprzętowych i aplikacyjnych. Posiadamy kompetencje umożliwiające realizację projektów, w których wymagana jest budowa magistrali światłowodowych, systemów transmisyjnych, budowa i wyposażenie serwerowni, wykonanie okablowania strukturalnego, systemy alarmowe, gaśnicze i monitoring, budowa sieci LAN i WAN, sieci monitoringu wizyjnego i systemy łączności głosowej.

Klienci doceniają nasza umiejętność zrealizowania projektu zawierającego elementy integratorskie, łączenie różnych technologii, opracowanie specjalizowanych dedykowanych aplikacji, integracje z istniejącym środowiskiem. Zapewniamy , że zrealizowane przez Sprint dowolnie złożone architektury sprzętowe i programowe będą funkcjonowały niezawodnie gwarantując naszym klientom ciągłość usługowa i biznesową. Oferujemy najwyższy poziom wsparcia dla wdrażanych przez Sprint systemów.

Ponadto posiadamy kontrakty z takimi firmami jak Avaya i Alcatel-Lucent, w których pełnimy bezpośrednie usługi podwykonawcze.

Kontakt

Krzysztof Kokosza

dyrektor wydziału serwisu
krzysztof.kokosza@sprint.pl

tel. +48 58 340 77 33

Arkadiusz Olszewski


koordynator serwisu
arkadiusz.olszewski@sprint.pl

tel. +48 22 556 85 89

Poleć znajomemu

Zamknij