1
Strona główna breadcrumbs Oferta breadcrumbs Systemy teleinformatyczne breadcrumbs Systemy zarządzania, kontroli i nagrywania Verint

Systemy zarządzania, kontroli i nagrywania Verint

Sprint jest Partnerem firmy Verint na obszarze Polski oraz 7 innych krajów europejskich. Oferujemy integrację komponentów Impact 360 z kluczowymi dostawcami systemów Contact Center oraz pełne wsparcie posprzedażowe.

Verint Systems jest jednym z największych dostawców systemów Workforce Optimization i Workforce Management na świecie. Obecnie z rozwiązań tych korzystają przedsiębiorstwa w ponad 150 krajach, w tym ponad 85 procent firm z listy Fortune 100. Verint to przede wszystkim gromadzenie i analiza danych dotyczących kontaktów z klientami oraz zwiększenie wydajności pracowników Call center i back-office.

Pakiet Impact 360 obejmuje produkty, które optymalizują wykorzystanie zasobów ludzkich firmy. W jednym rozwiązaniu, w zależności od konfiguracji, Klient otrzymuje  rejestrację i monitoring jakości, zarządzanie pracownikami, analizę mowy i danych, badanie opinii klientów, zarządzanie wydajnością, e-learning i coaching.

Oprócz kontroli i zarządzania pracą Call Center, Verint Impact 360 Workforce Optimization umożliwia innym działom gromadzenie informacji z całego przedsiębiorstwa w celu tworzenia harmonogramów pracy, planowania zasobów, tworzenia raportów wydajności i konfrontowania ich z wyznaczonym poziomem usług. Głównym celem wdrożenia produktów Verint jest usprawnienie i przyspieszenie procesów podejmowania decyzji  i ujednolicenie źródła informacji.

Powiązana realizacja:

Korporacyjny system telefonii IP, Call Center, OutBound

Korporacyjny system telefonii IP, Call Center, OutBound

Kontakt

Michał Bukontt

dyrektor ds. sprzedaży
michal.bukontt@sprint.pl

tel. +48 58 340 77 31

Poleć znajomemu

Zamknij