1
Strona główna breadcrumbs Oferta breadcrumbs Systemy teleinformatyczne breadcrumbs Call/Contact Center breadcrumbs System OutBound (Auto Dialer)

System OutBound (Auto Dialer)

Firma Sprint w swojej ofercie posiada system do kampanii Out Bound oparty na rozwiązaniu firmy Avaya (Avaya Predictive Dialing System).

Avaya Proactive Contact (APC) służy do automatycznego wybierania połączeń telefonicznych i przekazywania ich do konsultantów call/conact center. System złożony z jednego serwera oferuje przepustowość na poziomie 130 000 wybieranych połączeń na godzinę, a maksymalnie może składać się z czterech dialerów. APC to pakiet obejmujący sprzęt i oprogramowanie telefoniczne. Umożliwia automatyzację procesu zarządzania kontaktami z klientami centrów telefonicznych (Call Center).

System PDS umożliwia firmom skuteczną łączność z klientami. W trakcie połączeń wychodzących system rozpoznaje „żywych” klientów, nieodebrane połączenia, sygnały zajętej linii oraz automatyczne sekretarki i odpowiada na każdy z tych przypadków zgodnie z wytycznymi. Korzystając z informacji o wydajności w czasie rzeczywistym, APC „przewiduje” kiedy pracownik centrum telefonicznego będzie mógł przyjąć połączenie.
 
System służy nie tylko do łączenia przychodzących i wychodzących rozmów, ale także do zarządzania pracą konsultantów call center. Pozwala ograniczyć liczbę połączeń utraconych z powodu braku dostępnych osób do ich obsługi. Dzięki wykorzystaniu algorytmów programowania, system eliminuje przypadki „porzuconych” połączeń.
 
System może pracować samodzielnie, lub jako niezależny od producenta komponent sieci połączony z serwerami telekomunikacyjnymi przez największych dostawców systemów łączności głosowej. Dzięki dostarczonym narzędziom (Agent API, SDK) może być także zintegrowany ze stosowanymi w firmie aplikacjami biznesowymi.
 
Architektura fizyczna Avaya Proactive Contact

System składa się z dwóch podstawowych komponentów:
• Serwera (HP lub IBM) zarządzającego pracą przełącznika PG230 RM
• Przełącznika PG230 RM (Auto Dialer)

Zadaniem serwera jest przechowywanie i przetwarzanie danych zgodnie z zapisanymi ustawieniami i algorytmami. Dane zapisywane są w wewnętrznej bazie Oracle i istnieje możliwość raportowania ich w załączonej aplikacji Analyst. Oferowany jest również eksport list kontaktów wykorzystanych w kampanii wraz ze wszystkimi informacjami zebranymi podczas ich przetwarzania.

PDS System Automatycznego Dzwonienia - zalety

Kontakt

Michał Bukontt

dyrektor ds. sprzedaży
michal.bukontt@sprint.pl

tel. +48 58 340 77 31

Poleć znajomemu

Zamknij