1
Strona główna breadcrumbs Oferta breadcrumbs Aplikacje breadcrumbs SOFIT – system obsługi floty i transportu breadcrumbs SOFIT ON LINE

SOFIT ON LINE

System SOFIT On-line jest narzędziem teleinformatycznym do monitoringu floty pojazdów w firmie i efektywnego zarządzania zadaniami dla pracowników. W październiku br. Sprint S.A. udostępni ten system w formie usługi abonamentowej (w modelu SaaS).

System SOFIT On-line powstał jako oprogramowanie w formie usługi (model Software As A Service) w celu udostępnienia usługi monitorowania floty pojazdów i zarządzania harmonogramem pracy i zadań pracowników w małych i dużych firmach. Narzędzie to zostało opracowane w sposób, który gwarantuje łatwość i sprawność obsługi w przystępnej cenie abonamentu uzależnionego od zestawu funkcjonalności i ilości obsługiwanych pojazdów.

Przygotowano cztery pakiety korzystania z usługi:
1) Pakiet Podstawowy
Zawiera podstawowe funkcjonalności związane z ewidencją, obserwacją i rejestracją trasy pojazdów oraz podstawowym zestawem raportów (karta drogowa, raport przejechanych tras, ewidencje, raporty zbiorcze) i alertów (definiowanie, przesyłanie drogą e-mail)
2) Pakiet Zlecenia
W stosunku do Pakietu Podstawowego rozbudowany o moduły zarządzania harmonogramem pracy pracowników firmy, definiowalne obszary na mapie cyfrowej i rozbudowane raporty dotyczące zarządzania zadaniami pracowników i pojazdów
3) Pakiet Logistyka
Pakiet funkcjonalności zorientowany bardziej na zarządzanie flota pojazdów z pełną ewidencją ich eksploatacji (obsługa kart flotowych Orlen, raporty tankowań i zakupów, ewidencja badań technicznych i przeglądów okresowych, szczegółowa karta pojazdu, liczniki i przebiegi zbiorcze, zużycie paliwa)
4) Pakiet Zaawansowany
Zawiera komplet funkcjonalności systemu (wszystkie opisane wyżej funkcje i dodatkowo identyfikację kierowców, raporty z przebywania pojazdu na określonym obszarze, powiadamianie SMS)

System SOFIT On-line pracuje w oparciu o mapę cyfrową Google z wszystkimi jej atutami (mapa podstawowa, satelitarna, topograficzna, informacje nt. natężenia ruchu i inne). Zastosowanie tej mapy, na którą Sprint S.A. posiada licencję komercyjną, pozwala na uzyskanie jednolitego pokrycia i możliwość użytkowania systemu w praktycznie każdym miejscu. System SOFIT On-line jest dostępny z poziomu typowej przeglądarki internetowej bez konieczności instalacji dedykowanego oprogramowania. Urządzenia stosowane do montażu w pojazdach (lub do użytku osobistego pracowników) są wstępnie prekonfigurowane i dostarczane wraz z dedykowaną instrukcją instalacji. Ich szeroka gama pozwala dostosować konkretny typ urządzenia do oczekiwanej funkcjonalności bez zbędnego nadmiaru.

Brak konieczności inwestowania we własną infrastrukturę, dostępność systemu w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu, możliwość zarządzania flotą pojazdów i pracownikami, bezpośredni wpływ na efektywność i wydajność pracy oraz optymalny koszt eksploatacji to główne atuty tego systemu.

Więcej informacji na stronie http://www.vizan.pl/sofitonline/

Powiązana realizacja:

Sprint Telekom S.A. (Grupa Sprint)

Kontakt

Poleć znajomemu

Zamknij