Strona główna breadcrumbs Centrum prasowe breadcrumbs Aktualności breadcrumbs Paweł Wolszczak nowym członkiem Zarządu Sprint ...

Centrum prasowe

Paweł Wolszczak nowym członkiem Zarządu Sprint S.A.

Kontynuując strategię stabilnego wzrostu Zarząd Sprint S.A. podjął decyzję o wzmożeniu aktywności prowadzącej do pozyskiwania projektów z nowych obszarów rynku, w związku z czym do firmy dołączy Paweł Wolszczak.

Paweł Wolszczak jest mgr. inż telekomunikacji, ma również wykształcenie z zakresu międzynarodowego prawa kontraktowego oraz biznesu. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu oraz sprzedażą nowych technologii i usług telekomunikacyjnych zdobytym na kluczowych stanowiskach w międzynarodowych firmach. 
 
Rada Nadzorcza Sprint S.A. z dniem 1.09.2014 powierza Pawłowi Wolszczakowi funkcję Wiceprezesa i zadanie stworzenia trwałej obecności Sprintu w Polsce Południowej w oparciu o istniejące zasoby i kompetencje firmy. Ponadto będzie on odpowiedzialny za przygotowanie ekspansji firmy na inne rynki oraz rozwijanie współpracy z nowymi zagranicznymi dostawcami produktów.


Poleć znajomemu

Zamknij