Strona główna breadcrumbs Centrum prasowe breadcrumbs Aktualności breadcrumbs Konferencja Stowarzyszenia Wodociągów Kujaw i Po...

Centrum prasowe

Konferencja Stowarzyszenia Wodociągów Kujaw i Pomorza

Sale konferencyjne gościnnego Hotelu Rudnik w Grudziądzu były miejscem konferencji poświęconej nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym stosowanym w branży wod-kan, która odbyła się w dniach 10-11.03.2016 r. Na zaproszenie Stowarzyszenia Wodociągów Kujaw i Pomorza przyjechali włodarze przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych z terenu całego województwa kujawsko- pomorskiego. Na zdjęciach fragment jednej z prezentacji firmy Sprint S.A. i naszego partnera technologicznego, warszawskiej firmy GIS- LOGIC, zatytułowanej "System GIS - od paszportyzacji sieci do e-usług". Prelegenci widoczni na zdjęciach to: Łukasz Kotalla - dyrektor handlowy sektora e-usług i Wojciech Gaitkowski - kierownik ds. kluczowych klientów (obaj Sprint S.A.) oraz Roman Smoliński - założyciel GIS- LOGIC i pomysłodawca Produktu GIS-NET.

 

  

Jako popołudniowa atrakcja było przewidziane zejście na głębokość 10 m i zwiedzanie niezwykłego obiektu: ponad 100-letniej przepompowni ścieków, uprzątniętą i odnowioną przez załogę Miejskich Wodociągów i Oczyszczalni. To zabytkowe wnętrze z atmosferą klubu w dobrym stylu. Jest część muzealna, a obok zabytków - kawiarenka i ekran do prezentacji filmów. Stara, ponad 100-letnia przepompownia jest pięknie odnowiona. Panuje tu atmosfera przedwojennego Grudziądza.

Poleć znajomemu

Zamknij