Strona główna breadcrumbs Kariera

Kariera

Największym kapitałem naszej firmy są pracownicy

Pracownicy stanowią najważniejszy potencjał firmy i są źródłem przewagi konkurencyjnej. Nasz zespół tworzą osoby zaangażowane, kompetentne i samodzielne. Wykształceni, ambitni ludzie dają firmie nowe pomysły i zaangażowanie, a my odwdzięczamy się im możliwością rozwoju, zdobycia kwalifikacji i szansą na realizację planów zawodowych i osobistych. Za działania w zakresie polityki personalnej otrzymaliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy.

Rozwój pracowników stanowi warunek działania i rozwoju naszej firmy.
Nasze działania mają na celu rozwój kompetencji i umiejętności pracowników odpowiednio do ich potrzeb samorealizacji oraz do potrzeb organizacji. Nie chodzi tylko o nabywanie nowych umiejętności, ale o realizację własnych pasji, angażowanie się w swoją pracę i aktywność. Budujemy naszą firmę w oparciu o wzajemne zaufanie. Dajemy przestrzeń do tworzenia i wdrażania innowacji. Większość naszych autorskich rozwiązań powstała z inicjatywy pracowników.

Polityka personalna Sprint S.A. oparta jest na zasadach:
- poszanowania godności pracownika
- wzajemnego zaufania
- doceniania i wspierania inicjatywy i kreatywności
- sprzyjania rozwojowi.

Dołącz do nas
Jeżeli cenisz nasze wartości, masz wykształcenie techniczne lub ekonomiczne, jesteś ambitny i z zaangażowaniem oddajesz się nowym zadaniom dołącz do naszego zespołu w Olsztynie, Gdańsku, Bydgoszczy, Szczecinie lub Warszawie.

Oferty pisemne (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) wraz z podaniem nr ref. w temacie prosimy kierować na adres : praca@sprint.pl lub skorzystać z formularza rekrutacyjnego.
Odpowiemy na wybrane oferty.

Poleć znajomemu

Zamknij