Strona główna breadcrumbs O firmie breadcrumbs Jakość

Jakość

Ważnym celem naszej działalności jest satysfakcja i zadowolenie Klienta. Osiągamy je skutecznie od wielu lat oferując produkty i usługi najwyższej jakości. Gwarantujemy wykonawstwo prac na najwyższym poziomie, o czym świadczy posiadany Certyfikat ISO 9001, certyfikat natowskiego systemu zarządzania jakością AQAP 2110 oraz certyfikat Wewnętrznego Systemu Kontroli (WSK). Sprint jest jedną z 2 firm w Polsce spełniających wymagania NATO  AQAP 2210 (wymagania dotyczące zapewnienia jakości oprogramowania).

Jako jedni z nielicznych, otrzymaliśmy wydane przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego ŚWIADECTWO BEZPIECZEŃSTWA PRZEMYSŁOWEGO PIERWSZEGO STOPNIA, potwierdzające pełną zdolność do zapewnienia ochrony informacji niejawnych oznaczonych klauzulą TAJNE. Posiadamy pełną zdolność do ochrony informacji niejawnych Unii Europejskiej oraz Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego.

O naszej solidności i wiarygodności może świadczyć także:

- wydana przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji koncesja na świadczenie usług ochrony mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego,

- udzielona przez Departament Przemysłowego Systemu Obrony deklaracja na udział w przetargach w dziedzinie bezpieczeństwa na potrzeby Agencji NATO-NC3A,

- licencje pracowników zabezpieczenia technicznego oraz imienne poświadczenia bezpieczeństwa, posiadane przez naszych inżynierów i techników.

  

Poleć znajomemu

Zamknij