1
Strona główna breadcrumbs Realizacje breadcrumbs Systemy teleinformatyczne breadcrumbs Abonencki dostęp szerokopasmowy Neostrada dla TP ...

Abonencki dostęp szerokopasmowy Neostrada dla TP S.A.

Klient
Alcatel-Lucent dla TP

Założenia
Sprawna realizacja na terenie całej Polski długoterminowego projektu sieci dostępu szerokopasmowego, w ramach umowy ramowej Alcatel-Lucent z TP – od 2003 roku.

Rozwiązanie
Projekt realizowany w oparciu o koncentratory DSL z oferty Alcatel-Lucent (DSLAM Stinger oraz ASAM). Przez ten okres uruchomiliśmy kilkaset koncentratorów szerokopasmowego dostępu abonenckiego (urządzenia o pojemności: od 48 do 1000 portów). Łącznie dzięki pracy naszych ekip Telekomunikacja Polska S.A. zaoferowała szerokopasmowy dostęp do Internetu (Neostrada TP) setkom tysięcy swoich klientów.

Efekt
Na dzień dzisiejszy jesteśmy na tym zadaniu największym podwykonawcą firmy Alcatel-Lucent. Prace realizowane przez SPRINT stanowią ponad 30% całości realizacji. Nasze usługi obejmują zadania z całego procesu realizacyjnego, począwszy od wykonania dokumentacji projektowej, poprzez montaż urządzeń i instalację, na uruchomieniu systemu, testach odbiorczych i akceptacji skończywszy.

O wysokiej jakości dostarczanych przez nas usług najdobitniej świadczą opinie nie tylko naszego partnera, ale także klienta końcowego – Telekomunikacji Polskiej S.A.

Kontakt

Rafał Buzała

inżynier wsparcia sprzedaży
rafal.buzala@sprint.pl

tel. +48 58 340 77 37

Poleć znajomemu

Zamknij